Agjensia Morina jep me qera 2+1, ish fusha e Aviacionit, 450 Euro

 • € 450
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, ish fusha e Aviacionit, 450 Euro

Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera tek ish fusha e aviacionit një apartament 2+1, i pamobiluar, 45000 Leke.

Tipologjia: 2+1 me ballkon

Adresa: Rruga Artan Lenja, ish fusha e aviacionit

E pamobiluar

Ne katin e katert, pallat i ri

450 Euro

Apartamenti, me sipërfaqe 90 m2, gjendet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, eshte 2+1 dhe ka ballkon. I njëjti apartament kur te mobilohet nga pronari do te jepet kundrejt qerase 55000 Leke.

Aktualisht, ne gjendje te boshatisur ka qerane 45000 Leke ne muaj.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 11:41 am
 • ID e pronës: MRE-17799
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508