Agjensia Morina jep me qera 2+1, ish Vilat e arabit, 250 euro.

  • € 250
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensia Morina jep me qera 2+1, ish Vilat e arabit, 250 euro.
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, tek ish vilat e arabit, Rruga e Dajtit, 250 Euro.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Muhamed Deliu, Fresk

Kati 3

E mobiluar

250 Euro

Apartamenti është i mobiluar dhe ka sallon ndenje me këndin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar në dalje të Tiranës, në rrugën e Dajtit.

Çmimi i qerasë është 250 euro i padiskutueshëm.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Gusht, 2023 në 9:44 am Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 3:00 pm
  • ID e pronës: MRE-15345
  • Çmimi: € 250
  • Sip. e pronës: 140 m²
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 06
  • Morina 06
+355692040508