Agjensia Morina jep me qera 2+1, ish vilat e arabit, 500 euro

 • € 500
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, ish vilat e arabit, 500 euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera tek ish Vilat e arabit, Rruga e Dajtit, apartament 2+1 + 2 ballkone, kati i dytë, 500 Euro

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Muhamed Deliu , Fresk

Kati 2

E mobiluar

500 Euro

Apartamenti eshte i organizuar shume mire dhe i arreduar ne menyre cilësore dhe moderne. Ka një sipërfaqe prej 140 m2 dhe përbehet nga salloni i ndenjies, kendi i gatimit vecan, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.

Ndodhet ne nje zone e qete dhe te preferuar ne dalje te Tiranës, prane restorant Murages.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Nëntor, 2023 at 2:38 pm
 • ID e pronës: MRE-19973
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508