Agjensia Morina jep me qera 2+1, kompleksi Fiori di Bosco, 800 Euro

 • € 800
Rruga Mërgimi, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, kompleksi Fiori di Bosco, 800 Euro

Rruga Mërgimi, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1 + 2 banjo tek kompleksi Fiori di Bosco, prane Rrugës Don Bosko, 800 Euro.

Tipologjia: 2+1+2 tualete

Adresa: Rruga ”Mergim”, kompleksi Fiori di Bosco

E mobiluar

Kati i katërt, me ashensor

800 Euro

Apartamenti 2+1 eshte i arreduar ne menyre moderne, eshte i bollshëm duke pas një sipërfaqe prej 105m2 dhe ka 2 tualete.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne kompleksin e banimit ,”Fiori di Bosco”, pranë rrugës Don Bosko.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSI MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 29 Gusht, 2023 at 12:02 pm
 • ID e pronës: MRE-16126
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Mërgimi, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508