Agjensia MORINA jep me qera 2+1, pas qendrës Globit ne Rr. e Kavajës, 450 Euro

 • € 450
Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia MORINA jep me qera 2+1, pas qendrës Globit ne Rr. e Kavajës, 450 Euro

Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk, pas qendrës Globi në Rrugën e Kavajës,  450 Euro

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: pas qendrës Globi
• i mobiluar
• Kati 10, me ashensor
• pallat i ri
• 💶 450 Euro, i diskutueshem

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 10 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti jepet i mobiluar plotesisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-12687
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508