Agjensia Morina jep me qera 2+1, pranë fushës së sportit Ali Demi, 500 Euro

 • € 500
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, pranë fushës së sportit Ali Demi, 500 Euro

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 500

Përshkrimi

 1. Agjencia Morina jep me qira 2+1, pranë fushës Ali Demi, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Ali Demi, prane fushës së sportit
• i mobiluar
• Kati 2
• pallat ekzistues
• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 76 m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues pranë fushës së sportit Ali Demi

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar plotësisht me arrestimet më të fundit

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:40 am
 • ID e pronës: MRE-13576
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 76 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508