Agjensia Morina jep me qera 2+1, prane Rrugës se Elbasanit, 800 Euro

 • € 800
Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, prane Rrugës se Elbasanit, 800 Euro

Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një apartament 2+1, pas Arenes Kombëtare, 800 Euro.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga Faik Konica

I mobiluar

Kati i 11, pallat i ri

800 Euro.

Apartamenti ka mobilim modern, ka një sipërfaqe prej 120 m2 dhe eshte me dy tualete.

Ndodhet ne një nga zonat me kryesore te Tiranës dhe pranë parkut te liqenit artificial. Qeraja mujore eshte 800 euro e diskutueshme.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:32 pm
 • ID e pronës: MRE-17133
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2391, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508