Agjensia Morina jep me qera 2+1, prane Spitaleve, 500 Euro

 • € 500
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, prane Spitaleve, 500 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera tek Rruga ”Kongresi i Manastirit” një apartament 2+1 të mobiluar, 500 Euro.

Tipologjia: 2+1 + 2 tualete

Adresa: Rruga ”Kongresi i Manastirit”

I mobiluar

Kati i 10, pallat i ri

500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjetë të një pallati te ri. Ka një sipërfaqe prej 112 m2 ka sallonin e ndenjies, këndin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Është në përfundim të procesit të mobilimit ngaqë nuk ka qenë banuar me pare. Qeraja mujore është 500 Euro.

Për informacione të mëtejshme mos hezitoni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 12:32 pm
 • ID e pronës: MRE-17842
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508