Agjensia Morina jep me qera 2+1, prane Universitetit Marin Barleti, 500 Euro

 • € 500
Rruga Daniel Ndreka, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, prane Universitetit Marin Barleti, 500 Euro

Rruga Daniel Ndreka, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira 2 1, kati i dyte, ne vile private prane Universitetit Barleti ne rrugen Daniel Ndreka,  500 Euro

• Tipologjia: 2 1
• Adresa: Rruga Daniel Ndreka
• i mobiluar
• Kati 2
• vile private
• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 2 1, me një sipërfaqe prej 100m² qe gjendet në katin e 2 të një vile private

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar plotesisht, uji me panel diellor. Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti gjendet pranë Universitetit Marin Barleti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Gusht, 2023 at 1:19 pm
 • ID e pronës: MRE-15112
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Daniel Ndreka, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508