Agjensia Morina jep me qera 2+1, Rr.Mine Peza, 600 Euro

 • € 600
Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, Rr.Mine Peza, 600 Euro

Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një apartament 2+1, tek Rruga Mine Peza, 600 Euro.

Tipologjia: 2+1 + bllk

Adresa: Rruga Mine Peza, pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranës

I mobiluar

Kati i 6, pallat i ri me ashensor

600 Euro

Apartamenti me një sipërfaqe 76 m2 është i mobiluar në mënyrë moderne dhe është shumë komod. Ka dy dhoma gjumi, një sallon ndenjieje, kënd gatimi, një ballkon dhe një tualet.

Ndodhet pranë prokurorisë së Rrethit Tiranë, në një nga zonat qendrore të Tiranës, 10-12 minuta në këmbë nga sheshi Skënderbej.

Qeraja mujore 600 Euro e padiskutueshme.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 10:58 am
 • ID e pronës: MRE-17008
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 76 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Mine Peza, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508