Agjensia Morina jep me qera 2+1, Shkolla e Bashkuar, 360 euro

 • € 360/Muaj
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, Shkolla e Bashkuar, 360 euro

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 360/Muaj

Përshkrimi

Tipologjia: 2+1 + ballkon

Adresa: Prane Shkolles se bashkuar

Kati i 4 ne pallat ekzistues

360 euro

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar, 360 euro ne muaj.

Gjendet ne katin e katert te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner, me hapesira te bollshme, ka dhe nje ballkon me vetrate.

Siperfaqja eshte 97 m2.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:11 am
 • ID e pronës: MRE-12909
 • Çmimi: € 360/Muaj
 • Sip. e pronës: 97 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508