Agjensia MORINA jep me qera 2+1, tek “Ali Demi” 600 euro

 • € 600
Rruga Dhimitër Kamarda, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia MORINA jep me qera 2+1, tek “Ali Demi” 600 euro

Rruga Dhimitër Kamarda, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+Blk + Garazh, tek ”Ali Demi”, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Zona ”Ali Demi”, 100 mbi fushen e sportit
• i mobiluar
• Kati 3
• pallat i ri
• 💶 600 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 106 m², me dy banja, një ballkon si dhe një garazh parkimi me sipërfaqe 36m2. Gjendet në katin e 3 të një pallati te ri ne zonen Ali Demi, pak më sipër se fusha e sportit.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë dhe plotësisht i mobiluar me pajisjet me të reja së fundmi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:22 am
 • ID e pronës: MRE-12564
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 36 m2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dhimitër Kamarda, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508