Agjensia Morina jep me qera 2+1, tek Rruga e Elbasanit, 550 Euro

 • € 550
Rruga Mustafa Lleshi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, tek Rruga e Elbasanit, 550 Euro

Rruga Mustafa Lleshi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese vile 2+1, tek Rruga e Elbasanit, 550 Euro i diskutueshëm.

Tipologjia: 2+1

Adresa: Rruga e Elbasanit

E mobiluar

Kati i dytë i një vile private

550 Euro i diskutueshem

Ambienti i banimit ndodhet ne katin e dytë te nje vile private, ka sipërfaqe prej 90 m2 dhe një banjo.

Ndodhet ne një nga arteriet kryesore te Tiranës, shume prane Rrugës se Elbasanit, jo larg shkollës se Mesme te gjuhëve te huaja.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:43 am
 • ID e pronës: MRE-16436
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Mustafa Lleshi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508