Agjensia Morina jep me qera 2+1, tek Tregu Elektrik, 500 Euro

 • € 500
Rruga Hekuran Mara, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 2+1, tek Tregu Elektrik, 500 Euro

Rruga Hekuran Mara, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një apartament 2+1, përmbi tregun elektrik, 500 Euro i diskutueshëm.

Tipologjia: 2+ 1+ 1 bllk + 2 WC

Adresa: Rruga ”Hekuran Mara”, përmbi Tregun Elektrik

Bosh

Kati i katërt, pallat i ri

50 000 Leke

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85 m2, jepet bosh, ka një ballkon dhe 2 tualete.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne nje zone shume te populluar, një rrugë përmbi Tregun Elektrik.

Cmimi i qerase eshte 50 000 Leke ne muaj i diskutueshëm.

Per informacione te metejshme mos ngurroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-16541
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Hekuran Mara, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali demi/Tregu elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508