Agjensia Morina jep me qera 3+1, Babrru, 30000 Leke

 • € 300
Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera 3+1, Babrru, 30000 Leke

Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep një shtëpi 3+1 në Babrru, 30000 Leke.

Tipologjia: 3+1

Adresa: Rruga Myslym Keta

Pjesërisht e mobiluar

Shtëpi private, kati i tokës

30000 Lekë

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 120 m2, është 3+1, ndodhet jo larg nga ”Kafja e Rremes” dhe jepet kundrejt qerasë 30000 Lekë.

Për informacione të mëtejshme mos ngurroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 11 Nëntor, 2023 at 1:52 pm
 • ID e pronës: MRE-20112
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508