Agjensia Morina jep më qera 3+1, rruga Jordan Misja, 500 Euro

 • € 500
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep më qera 3+1, rruga Jordan Misja, 500 Euro

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një hyrje 3 1, në vilë private, në segmentin e fundit të rrugës Jordan Misja, 50000 leke.

Tipologjia: 3 1

Adresa: Rruga ”Jordan Misja”

E mobiluar

Pjesë vilë private, kati i dytë

500 Euro

Hyrja ndodhet në katin e dytë të një vile private dhe ka një sipërfaqe prej 140m2.  Është e tipologjisë 3 1 dhe është plotësisht e mobiluar.

Ka një qera mujore prej 50000 Lekësh në muaj.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Tetor, 2023 at 4:16 pm
 • ID e pronës: MRE-18899
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508