Agjensia Morina jep me qera 3+1, tek Spitali Amerikan 2,

  • € 650
Rruga Alliasi, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera 3+1, tek Spitali Amerikan 2,

Rruga Alliasi, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • € 650

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera katin e dytë të një vilë private në Allias, 650 Euro.

Hyrja ka një sipërfaqe prej 178 m2, është e arreduar në mënyrë bashkëkohore dhe komode. Vila gjendet në Allias, rreth 10 minuta në këmbë prapa Spitalit Amerikan 2.

Ka tre dhoma, sallonin e ndenjies me këndin e gatimit, dy tualete dhe një ballkon – verandë.

Përpara ka një oborr (bahçe) me vendparkim të pajisur me kamera sigurie

Jepet kundrejt qerasë nujore 650 euro të diskutueshme.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 1:32 pm
  • ID e pronës: MRE-18504
  • Çmimi: € 650
  • Lloji i pronës: Vilë
  • Statusi i pronës : Qera
  • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
  • Adresa Rruga Alliasi, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508