Agjensia Morina Jep Me Qera 3+1+blk, Porcelan, 400 Euro i diskutueshem

 • € 400
Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina Jep Me Qera 3+1+blk, Porcelan, 400 Euro i diskutueshem

Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 3+1+blk, Porcelan, 400 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Sadik Petrela

• Bosh

• Kati 4

• Shtepi Private

• 💶 400 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 3+1, me një sipërfaqe prej 115m² dhe gjendet në katin e 4 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar  mirë, jepet boshe dhe përbëhet nga korridori shperdares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi,dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Shtator, 2023 at 9:54 am
 • ID e pronës: MRE-16973
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256