Agjensia Morina Jep Me Qera 3+2+1+Blk, Don Bosko, 550 Euro

 • € 550
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina Jep Me Qera 3+2+1+Blk, Don Bosko, 550 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 550

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 3+2+1+blk, Don Bosko , 550 euro

Tipologjia 3+2+1
Adresa: Rruga Don Bosko
Bosh
Kati 2
Vile private

đź’¶ 550 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3++1, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 2 te nje vile private me hyrje me vete. Apartamenti ka organizim shume të mirë, jepet bosh me cmimin 550 euro. Prane kompleksit Fiori di Bosco

Përbëhet nga 2 dhoma ndenje, ambienti i gatimit,3 dhomat e gjumit tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 12:01 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-17198
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament, ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Don Bosko

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256