Agjensia MORINA jep me qera ambient 2+1, pranë Medresesë, 400 Euro

 • € 400
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia MORINA jep me qera ambient 2+1, pranë Medresesë, 400 Euro

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Tipologjia: 2 + 1 + 1 ballkon

Adresa: Rr. e Dibrës, pranë Medresese

Bosh

Kati i dytë

400 Euro në muaj

Agjensia MORINA jep me qera një ambient (apartament) 2+1 me një ballkon në Rr. e Dibrës pranë Medresese. Ne katin e dytë të një pallati ekzistues, i rikonstruktuar dhe bosh. I përshtatshëm dhe për biznes, zyrë, klinike etj. Sipërfaqja 75 m2. Qeraja mujore 400 Euro në muaj.

Për informacione me te detajuara mos nguroni të na kontaktoni.

@MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:33 am
 • ID e pronës: MRE-12296
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508