Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, Ali Demi, 280 Euro

 • € 280
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, Ali Demi, 280 Euro

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ne ambient biznesi tek kompleksi ”Mangalem”, 280 Euro.

Tipologjia: ambjent biznesi

Bosh

Kati i pare

280 Euro

Ambjenti i biznesit ka një sipërfaqe prej 30m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Qeraja mujore eshte 280 Euro.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Tetor, 2023 at 11:25 am
 • ID e pronës: MRE-19386
 • Çmimi: € 280
 • Sip. e pronës: 30 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508