Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Bllok, 250 Euro

 • € 250
Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Bllok, 250 Euro

Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Bllok, 250 Euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rr. Margarita Tutulani

• Kati 1

• 250 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi  estetike me siperfaqe 30m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme . Jepet i mobiluar me rafte,krevat,dush dhe kondicioner.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 1:08 pm Përditësuar 13 Janar, 2024 at 1:08 pm
 • ID e pronës: MRE-25652
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128