Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, tek Rruga e Barrikadave, 1000 Euro

  • € 1,000
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera ambient biznesi, tek Rruga e Barrikadave, 1000 Euro

Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
  • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera nje ambient biznesi ne Rrugën e Barrikadave, 1000 Euro.

Tipologjia: Ambient biznesi

Adresa: Rruga e Barrikadave

Kati i rrugës, Bosh

1000 Euro

Ambienti ka forme drejtkëndore me sipërfaqe 73 m2. Ne fund ka një banjo dhe një depo me sipërfaqe 6 m2.

Ndodhet ne një kompleks dyqanesh e biznesesh te tjera ne nje nga arteriet kryesore te Tiranës, ne rrugën e Barrikadave. Qeraja mujore eshte 1000 Euro.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 11:18 am
  • ID e pronës: MRE-16447
  • Çmimi: € 1,000
  • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
  • Qyteti tirana
  • Zona Sheshi Skenderbej/Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508