Agjensia Morina jep me qera ambient polifunksional biznesi 1330 M2, Fresk, 4.5 euro për m2

  • € 5,985
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera ambient polifunksional biznesi 1330 M2, Fresk, 4.5 euro për m2

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • € 5,985

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera një ambient polifunksional biznesi me sipërfaqe 1330 m2, në Fresk, me 4.5 euro metri katror.

Tipologjia: Pavijon biznesi

Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Fresk

Sipërfaqja: 1330 m2,

Çmimi: 4.5 per meter katror

Ambienti ka formën e një pavijoni drejtkëndor me përmasa 53.3 x 28.4 m.  Është i përshtatshëm për supermarket, depo farmaceutike, fasoneri, linjë prodhimi, etj, etj me lartësi të tavanit 3.2 m, me punime bashkëkohore, investuar në detaj, me linje energjie trefazore dhe uji me vete.

Për informacione të mëtejshme na kontaktoni!

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Korrik, 2023 at 10:47 am
  • ID e pronës: MRE-13610
  • Çmimi: € 5,985
  • Sip. e pronës: 1330 m²
  • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • Qyteti Dajt

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
  • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508