Agjensia Morina jep me qera ambjent per zyre, 100 m2, Bllok.

 • € 500
Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera ambjent per zyre, 100 m2, Bllok.

Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambjent per zyre, 100 m2, Bllok.

• Siperfaqa 65+40 m2 verande.
• Adresa: Bllok, Rruga Pjeter Bogdani
• Bosh
• Kati 2
•💶 500 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet ambjent per zyre me qera, me siperfaqe 65+40 m2 verande, ne katin e 2.
Jepet bosh e pa mobiluar ne nje zone shume te kerkuar dhe frekuentuar.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent.

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9146
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 104 m²
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyrë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pjetër Bogdani, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Blloku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508