Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+ bllk, Stadiumi Dinamo, 430 euro.

 • € 430
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+ bllk, Stadiumi Dinamo, 430 euro.

• Tipologjia: 1+1+bllk
• Adresa: Stadiumi Dinamo, Rruga Grigor Heba.
• I mobiluar
• Kati 5 me ashensor
• Pallat i ri
• 💶 430 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1+bllk, me nje sipërfaqe prej 70 m2, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Kushtet jane shume te mira dhe ndodhet në nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualet dhe ballkon.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻- Oksana Real Estate Agent.

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9572
 • Çmimi: € 430
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Oksana Babaliu
 • Oksana Babaliu