Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Fresk , 35000 Leke

 • € 350/350
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Fresk , 35000 Leke

Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350/350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Fresk , 35000 Leke

• Tipologjia: 1+1

kati : 6 ,me ashensor.

• Adresa: fresk, rruga Sotir Caci.

• I mobiluar

• 💶 35000 Leke

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1.

Kushtet jane shume te mira.

Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualet.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-19960
 • Çmimi: € 350/350
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508