Agjensia MORINA jep me qera apartament 1+1, në Laprake, 300 Euro

 • € 300
Rruga Andon Frashëri, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Okazion

Agjensia MORINA jep me qera apartament 1+1, në Laprake, 300 Euro

Rruga Andon Frashëri, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 300

Përshkrimi

 

• Tipologjia: 1+ 1
• Adresa: Rr. Andon Frashëri, Laprake
• i mobiluar
• Kati 2 i një vile
• 💶 300 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2 të një vilë në Laprake.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, është tip garsoniere, jepet i mobiluar tërësisht.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-12317
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Andon Frashëri, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508