Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Ish Ekspozita, 400 euro.

 • € 400
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Ish Ekspozita, 400 euro.

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Ish Ekspozita, 400 euro.

•Tipologjia: 1+1
•Adresa: Ish Ekspozita Shqiperia Sot.
•I mobiluar
•Kati 6
•Pallat i ri
💶400 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, ne katin e 6, e nje pallat te ri me ashensor.
Kushtet jane shume te mira dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻- Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9453
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508