Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, ish Fusha Aviacionit, 390 euro.

 • € 390
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, ish Fusha Aviacionit, 390 euro.

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, ish Fusha Aviacionit, 390 euro.

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Ish Fusha Aviacionit.
• I mobiluar
• Kati 5 me ashensor
• 💶 390 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 52 m2, kati 5 me ashensor.
Kushte jane shume te mira.
Preferohen cifte.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9210
 • Çmimi: € 390
 • Sip. e pronës: 52 m²
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508