Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kodra Diellit, 350 euro.

 • € 350
Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kodra Diellit, 350 euro.

Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 350

PĂ«rshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kodra Diellit, 350 euro.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Kodra Diellit
E mobiluar
Kati 3
Pallat i ri
đź’¶ 350 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 80 m2, ne katin e 3 të një pallati me ashensor.
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti dhe ballkon.
Preferohen cifte ose familje.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-9101
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronĂ«s: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e VjetĂ«r (Selita e VogĂ«l), FarkĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508