Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kompleksi ASL, 400 euro.

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kompleksi ASL, 400 euro.

Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kompleksi ASL, 400 euro.

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: rruga Kongresi Manastirit, kompleksi ASL
• E mobiluar
• Kati 7 me ashensor
• Pallat i ri
• 💶 400 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, ne katin e 7 me ashensor, pallat i ri (2022).
Kushte jane shume te mira dhe me detyrimet si, shkalla dhe ashensor te paguara per 1 vit.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9204
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508