Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 500 euro.

 • € 500
Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 500 euro.

Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 500 euro.

•Tipologjia: 1+1
•Adresa: Rruga Eduard Mano prane kopshtit zoologjik.
•I mobiluar
•Pallat i ri
💶 500 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, pallati i ri me ashensor.
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhine, tualeti.
Preferohen cifte ose familje.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9159
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kopshti Zoologjik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508