Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, prane Pazarit te Ri tek Shkolla Kuqe, 400 euro.

 • € 400
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, prane Pazarit te Ri tek Shkolla Kuqe, 400 euro.

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 400

PĂ«rshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, prane Pazarit te Ri tek Shkolla Kuqe, 400 euro.

Tipologjia: 1+1+bllk
Adresa: Shkolla e Kuqe, prane Pazarit të ri.
E mobiluar
Kati 2
Pallat ekzistues
đź’¶ 400 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1 me nje sipërfaqe 70 m2, kati 2 i nje pallati ekzistues.
Esht i sapo rinovuar. Organizimi eshte bere ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti dhe ballkon.
Preferohen familje ose cifte.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-9181
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronĂ«s: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkolla e Kuqe

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508