Agjensia MORINA jep me qera apartament 1+1, Rr.Sami Frashëri, 420 euro

 • € 420/Muaj
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia MORINA jep me qera apartament 1+1, Rr.Sami Frashëri, 420 euro

Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 420/Muaj

Përshkrimi


Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Rruga Sami Frasheri, 420 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Sami Frashëri, pranë Piceri Juvenilja
• i mobiluar
• Kati 5
• pallat ekzistues
• 💶 420 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, qe gjendet në Rrugën Sami Frashëri në katin e pestë të një pallati ekzistues.

Apartamenti është i organizuar shumë mire, me hapësira të bollshme dhe jepet i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-13087
 • Çmimi: € 420/Muaj
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508