Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, rruga Barrikadave, 500 euro.

 • € 500
Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, rruga Barrikadave, 500 euro.

Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, rruga Barrikadave, 500 euro.

• Tipologjia: 1+1+ 25m2 verande
• Adresa: rruga Barrikadave
• I mobiluar
• Kati 6
• 💶 500 euro

✨ Informacione rreth prones
Jepet me qira apartament 1+1+25 m2 verande, me nje sipërfaqe prej 75 m2, ne katin e 6 te pallatit me ashensor.
Kushte jane shume te mira dhe preferohen te huaj.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻- Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9467
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Qendër

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508