Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Rruga Kongresi Manastirit, 350 euro.

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Rruga Kongresi Manastirit, 350 euro.

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Rruga Kongresi Manastirit, 350 euro.

•Tipologjia: 1+1
•Adresa: Rruga Kongresi Manastirit.
•I mobiluar
•Kati 5
•Pallat ekzistues
💶 350 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati 5 ne nje pallat ekzistues. Kushte jane te mira dhe ndodhet ne zonen prane spitaleve.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualeti.
Lirohet me 5 Mars.
Preferohen cifte ose familje.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9134
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Varri i Bamit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508