Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Siri Kodra, 400 euro.

 • € 400
Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Siri Kodra, 400 euro.

Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Siri Kodra, 400 euro.

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: rruga Siri Kodra
• I mobiluar
• Kati 2
• Pallat i ri
• 💶 400 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 56 m2, ne katin e 2 te nje pallati me ashensor.
Kushtet jane shume te mira dhe organizohet ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
Zona eshte shume e mire, shume prane qendres.
Lirohet me 1 Prill.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9127
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 56 m²
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508