Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Blv. Zhan D’ Ark, 400 euro.

 • € 400
Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Blv. Zhan D’ Ark, 400 euro.

Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Blv. Zhan D’ Ark, 400 euro.

• Tipologjia: 1+1+bllk
• Adresa: Blv. Zhan D’ Ark, rruga Endri Keko.
• E mobiluar
• Kati 3
• 💶 400 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet apartament me qira 1+1+bllk, me nje sipërfaqe prej 55 m2, ne katin e 3 të një pallati.
Kushtet jane shume te mira dhe ndodhet në nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar per banim, prane cdo fasiliteti te nevojshem.
Preferohen familje ose cifte afatgjatë.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti dhe ballkon.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Tetor, 2023 at 6:59 pm
 • ID e pronës: MRE-10961
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhoma gjumi: 11
 • Banjo: 11
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508