Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Fresk, 30.000 leke.

 • € 300
Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Fresk, 30.000 leke.

Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Fresk, 300 euro.

• Tipologjia: 1+1+bllk
• Adresa: Fresk, rruga Muhamet Deliu.
• E mobiluar
• Kati 4
• Pallat i ri me ashensor
•💶 300 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet apartament 1+1+bllk me qira, me nje sipërfaqe prej 70 m2, ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Kushtet jane shume te mira dhe ndodhet në nje zone mjaft te qete dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem.
Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti dhe ballkon.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻- Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 3:44 pm
 • ID e pronës: MRE-10875
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Shefqet Kuka, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508