Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Kompleksi Zirkon prane QSUT, 400 Euro.

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Kompleksi Zirkon prane QSUT, 400 Euro.

Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Kompleksi Zirkon prane QSUT, 400 Euro.

• Tipologjia: 1+1+bllk
• Adresa: rruga Kongresi Manastirit, kompleksi Zirkon.
• i mobiluar
• Kati 6
• Pallat i ri
💶 400 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet apartament me qira 1+1+bllk, me sipërfaqe 64 m2, ne katin e 6 te pallatit me ashensor. Kushtet jane shume te mira dhe apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti.
Preferohen cifte pa femije.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9108
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 64 m²
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508