Agjensia Morina Jep Me Qera Apartament 1+1+Bllk, Rruga Kosovareve, 600 Euro.

 • € 600
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjensia Morina Jep Me Qera Apartament 1+1+Bllk, Rruga Kosovareve, 600 Euro.
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Rruga Kosovareve, 600 euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kosovareve

• E mobiluar

• Kati 3

• 💶 600 euro.

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet apartament me qira 1+1, me nje sipërfaqe prej 70, ne katin e 3 të një pallati.

Kushtet jane shume te mira dhe ndodhet në nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar per banim, prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Preferohen cifte afatgjatë.

Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Dhjetor, 2023 në 2:19 pm Përditësuar 20 Prill, 2024 at 6:39 pm
 • ID e pronës: MRE-23128
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127