Agjensia Morina jep me qera apartament 2 + 1 + 3 ballkone ne Rr. Pasho Hysa, 33000 Leke.

 • 33,000 Lek
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera apartament 2 + 1 + 3 ballkone ne Rr. Pasho Hysa, 33000 Leke.

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 33,000 Lek

Përshkrimi

Tipologjia 2 + 1 + 3 ballkone

E mobiluar

Kati i 2 i banimit

33000 Lekë

Agjensia Morina jep me qera një apartament 2 + 1 dhe nga një ballkon secili ambient në një vie private në Rrugën Pasho Hysa, Lagjia Ali Demi. Kati i dytë i banimit (i treti nga toka).  Mobilim i plote, sipërfaqja 140 m2, e ajrosur dhe me dritë. 33000 Lekë qera mujore.

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 11:18 am
 • ID e pronës: MRE-12184
 • Çmimi: 33,000 Lek
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508