Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Bllok, 700 Euro

 • € 700
Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Bllok, 700 Euro

Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, ne Bllok, 700 Euro

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Perlat Rexhepi, Bllok
• i mobiluar
• Kati 2
• pallat i ri
• 💶 700 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri ne Bllok.

Apartamenti jepet i mobiluar plotesisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Korrik, 2023 at 9:03 am
 • ID e pronës: MRE-14148
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Perlat Rexhepi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508