Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Don Bosko, 470 Euro

 • € 470
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Don Bosko, 470 Euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 470

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ne apartament 2+1 ne Don Bosko, 470 Euro.

Tipologjia,: 2+1 + ballkon

Rruga: Don Bosko

Kati i pare i banimit, pallat i ri

Bosh

470 Euro

Hyrja 2+1 eshte me ballkon, me ngrohje ftohje, eshte krejtesisht e re, me sipërfaqe 80m2 dhe jepet kundrejt qerase mujore 470 Euro.

Eshte ne një pallat te ri me ashensor, vendndodhja e te cilit mundëson dalje te shpejtë ne unaze dhe Zogun e Zi.

Per informacione te metejshme mos nguroni te na kontaktoni.

AGJENSIA MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 2:33 pm
 • ID e pronës: MRE-20835
 • Çmimi: € 470
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508