Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Fresk, 30.000 leke.

 • 30,000 Lek
Rruga Dajti, Fabrika e Ujit Kristal, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Fresk, 30.000 leke.

Rruga Dajti, Fabrika e Ujit Kristal, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 30,000 Lek

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Fresk, 30.000 leke.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Fresk, rruga Dajtit
• I mobiluar
• pallat i ri
• Kati 6
• 💶 30.000 leke

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1, me nje sipërfaqe prej 100 m2, ne katin e 6 te nje pallati me ashensor.
Kushtet jane te mira dhe ndodhet në nje zone te qete.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻- Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9567
 • Çmimi: 30,000 Lek
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Dajti, Fabrika e Ujit Kristal, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508