Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, fresk , 45000 Leke

 • € 450
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, fresk , 45000 Leke

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, fresk , 45000 Leke

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: fresk

• i mobiluar

• Kati 6

• 45000 Leke

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 102m² dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati.

Apartamenti jepet teresisht i mobiluar dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-19972
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508