Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Qytet Studenti, 350 euro.

 • € 350
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented
Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Qytet Studenti, 350 euro.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Gramoz Pashko, Qytet Studenti.
• I mobiluar
• Kati 6
• pallat
• 💶 350 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qera apartament 2+1, me nje sipërfaqe prej 100 m2, ne katin e 6 te pallatit me ashensor.
Kushtet janë shume të mira, dhe ndodhet ne nje zone te qete.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9660
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Gramoz Pashko, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Qytet Studenti

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan
 • Artan