Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Kavajes.

 • € 580
Rruga Babë Rexha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Kavajes.

Rruga Babë Rexha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 580

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Kavajes.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Kavajes.
• E mobiluar
• Kati 5
• 💶 580 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me nje sipërfaqe prej 95 m2, ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. Kushte shume te mira dhe preferohen te huaj.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronës: MRE-9081
 • Çmimi: € 580
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Babë Rexha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508