Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Panorama, 550 euro.

 • € 550
Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Panorama, 550 euro.

Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Panorama, 550 euro.

•Tipologjia: 2+1
•Adresa: Rruga Panorama, tek hipoteka.
•I mobiluar
•Kati 7
•Pallat i ri
•💶 550 euro.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2, ne katin e 7 ne nje pallat me ashensor.
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9122
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 112 m²
 • Sip. totale: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508